XBMC-Addons - en to cs translation catalogue (97 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Plugin for YouTube
cs: Plugin pre YouTube

[ctx: Addon Description]
en: YouTube is a one of the biggest video-sharing websites of the world.
cs: YouTube je jednou z najväčších webstránok na zdieľanie videa na svete

[ctx: #30000]
en: General
cs: Hlavné

[ctx: #30001]
en: Username
cs: Meno

[ctx: #30002]
en: Password
cs: Heslo

[ctx: #30009]
en: Always ask for the video quality
cs: Vždy sa spýtať na kvalitu videa

[ctx: #30010]
en: Video Quality
cs: Kvalita videa

[ctx: #30020]
en: Allow 3D
cs: Povoliť 3D

[ctx: #30021]
en: Show Fanart
cs: Zobraziť fanart

[ctx: #30022]
en: Items per page
cs: Položiek na stránku

[ctx: #30023]
en: Search History Size
cs: Veľkosť histórie vyhľadávania

[ctx: #30024]
en: Cache Size (MB)
cs: Veľikosť cache(MB)

[ctx: #30025]
en: Enable setup-wizard
cs: Povoliť sprievodcu nastavením

[ctx: #30026]
en: Override View
cs: Vynútiť zobrazenie

[ctx: #30027]
en: View: Default
cs: Zobrazit: Štandardné

[ctx: #30028]
en: View: Episodes
cs: Zobrazit: Epizódy

[ctx: #30029]
en: View: Movies
cs: Zobrazit: Filmy

[ctx: #30030]
en: Execute setup-wizard?
cs: Spustit sprievodcu nastavením?

[ctx: #30031]
en: Advanced
cs: Pokročilé

[ctx: #30032]
en: View: TV Shows
cs: Zobraziť: TV Show

[ctx: #30033]
en: View: Songs
cs: Zobrazit: Skladby

[ctx: #30034]
en: View: Artists
cs: Zobrazit: Umelci

[ctx: #30035]
en: View: Albums
cs: Zobrazit: Albumy

[ctx: #30036]
en: Support alternative player
cs: Podpora alternatívneho prehrávača

[ctx: #30100]
en: Favorites
cs: Obľúbené

[ctx: #30101]
en: Add to addon favs
cs: Pridať do obľúbených

[ctx: #30102]
en: Search
cs: Hľadať

[ctx: #30103]
en: Library
cs: Knižnica

[ctx: #30104]
en: Highlights
cs: Zvýraznené

[ctx: #30105]
en: Archive
cs: Archív

[ctx: #30106]
en: Next Page (%d)
cs: Ďalša strana (%d)

[ctx: #30107]
en: Watch Later
cs: Sledovať neskôr

[ctx: #30108]
en: Remove
cs: Odstrániť

[ctx: #30109]
en: Latest Videos
cs: Posledné videá

[ctx: #30110]
en: New Search
cs: Nové vyhľadávanie

[ctx: #30111]
en: Sign In
cs: Prihlásiť

[ctx: #30112]
en: Sign Out
cs: Odhlásiť

[ctx: #30113]
en: Rename
cs: Premenovať

[ctx: #30114]
en: Confirm delete
cs: Potvrdiť zmazanie

[ctx: #30115]
en: Confirm remove
cs: Potvrdit presunutie

[ctx: #30116]
en: Delete "%s"?
cs: Zmazať "%s"?

[ctx: #30117]
en: Remove "%s"?
cs: Presunúť "%s"?

[ctx: #30118]
en: Delete
cs: Zmazať

[ctx: #30119]
en: Please wait...
cs: Prosím čakajte...

[ctx: #30120]
en: Clear
cs: Vyčistiť

[ctx: #30500]
en: Channels
cs: Kanály

[ctx: #30501]
en: Playlists
cs: Zoznamy

[ctx: #30502]
en: Go to %s
cs: Ísť na %s

[ctx: #30503]
en: Show channel fanart
cs: Zobraziť fanart kanálu

[ctx: #30504]
en: Subscriptions
cs: Odbery

[ctx: #30505]
en: Unsubscribe
cs: Odhlásiť odber

[ctx: #30506]
en: Subscribe
cs: Přihlásiť k odberu

[ctx: #30507]
en: My Channel
cs: Môj kanál

[ctx: #30508]
en: Liked Videos
cs: Videá, ktoré sa mi páčia

[ctx: #30509]
en: History
cs: História

[ctx: #30510]
en: My Subscriptions
cs: Moje odbery

[ctx: #30511]
en: Queue video
cs: Pridať video do fronty

[ctx: #30512]
en: Browse Channels
cs: Prechádzať kanály

[ctx: #30513]
en: Popular right now
cs: Populárne videá

[ctx: #30514]
en: Related Videos
cs: Súvisiace videá

[ctx: #30515]
en: Auto-Remove from 'Watch Later'
cs: Automaticky odstraniť zo 'Sledovať neskôr'

[ctx: #30516]
en: Folders
cs: Zložky

[ctx: #30517]
en: Subscribe to %s
cs: Odoberať od %s

[ctx: #30518]
en: Go to '%s'
cs: Ísť na '%s'

[ctx: #30519]
en: and enter the following code:
cs: a zadajte nasledujúcí kód:

[ctx: #30520]
en: Add to...
cs: Pridať do...

[ctx: #30521]
en: Select playlist
cs: Vyberte zoznam

[ctx: #30522]
en: New playlist...
cs: Nový zoznam...

[ctx: #30523]
en: Language
cs: Jazyk

[ctx: #30524]
en: Select language
cs: Vyberte jazyk

[ctx: #30525]
en: Select region
cs: Vyberte región

[ctx: #30526]
en: Adjust
cs: Prispôsobiť

[ctx: #30527]
en: Language and region?
cs: Jazyk a región?

[ctx: #30528]
en: Rate...
cs: Hodnotiť...

[ctx: #30529]
en: I like this
cs: Páči sa mi to

[ctx: #30530]
en: I dislike this
cs: Nepáčí sa mi to

[ctx: #30531]
en: Play all
cs: Prehrať všetko

[ctx: #30532]
en: Default
cs: Štandardný

[ctx: #30533]
en: Reverse
cs: Naopak

[ctx: #30534]
en: Shuffle
cs: Náhodne

[ctx: #30535]
en: Select the order of the playlist
cs: Vyberte poradie zoznamu

[ctx: #30536]
en: Updating Playlist...
cs: Obnovujem zoznam...

[ctx: #30537]
en: Play from here
cs: Prehrať odtiaľto

[ctx: #30538]
en: Disliked Videos
cs: Videa, ktoré sa mi nepáčia

[ctx: #30539]
en: Live
cs: Naživo

[ctx: #30540]
en: Play with...
cs: Prehrať pomocou...

[ctx: #30541]
en: Show channel name in description
cs: Zobraziť názov kanálu v popise

[ctx: #30542]
en: rtmpe streams are not supported
cs: rtmpe stream nieje podporovaný

[ctx: #30543]
en: Refresh
cs: Obnoviť

[ctx: #30544]
en: More Links from the description
cs: Viac odkazov z popisu

[ctx: #30545]
en: No further links found.
cs: Ďalšie odkazy nenájdené

[ctx: #30546]
en: Please log in twice!
cs: Prosím prihláste se dvakrát!

[ctx: #30547]
en: You must enable two applications so that YouTube is functioning properly.
cs: Je potrebné povoliť dve aplikácie pre správnu funkcionalitu doplnku.

[ctx: #30548]
en: More...
cs: Viac...

[ctx: #30549]
en: No videos streams found
cs: Žiadne streamy nenájdené

[ctx: #30550]
en: Region
cs: Región

[ctx: #30551]
en: Recommendations
cs: Odporúčania
