XBMC-Addons - en to ro translation catalogue (93 entries)

[ctx: #30000]
en: General
ro: Generale

[ctx: #30001]
en: Username
ro: Nume utilizator

[ctx: #30002]
en: Password
ro: Parolă

[ctx: #30009]
en: Always ask for the video quality
ro: Întreabă întotdeauna pentru calitatea video

[ctx: #30010]
en: Video Quality
ro: Calitate video

[ctx: #30020]
en: Allow 3D
ro: Permite 3D

[ctx: #30021]
en: Show Fanart
ro: Arată creație artistică

[ctx: #30022]
en: Items per page
ro: Elemente per pagină

[ctx: #30023]
en: Search History Size
ro: Dimensiune istoric căutare

[ctx: #30024]
en: Cache Size (MB)
ro: Dimensiune cache (MB)

[ctx: #30025]
en: Enable setup-wizard
ro: Activează asistentul de instalare

[ctx: #30026]
en: Override View
ro: Suprascrie vizualizarea

[ctx: #30027]
en: View: Default
ro: Vizualizare: Implicită

[ctx: #30028]
en: View: Episodes
ro: Vizualizare: Episoade

[ctx: #30029]
en: View: Movies
ro: Vizualizare: Filme

[ctx: #30030]
en: Execute setup-wizard?
ro: Executare asistent de instalare?

[ctx: #30031]
en: Advanced
ro: Avansat

[ctx: #30032]
en: View: TV Shows
ro: View: Seriale

[ctx: #30033]
en: View: Songs
ro: View: Cântece

[ctx: #30034]
en: View: Artists
ro: View: Artiști

[ctx: #30035]
en: View: Albums
ro: View: Albume

[ctx: #30036]
en: Support alternative player
ro: Compatiblitate lector alternativ

[ctx: #30100]
en: Favorites
ro: Favorite

[ctx: #30101]
en: Add to addon favs
ro: Adaugă la favorite supliment

[ctx: #30102]
en: Search
ro: Căutare

[ctx: #30103]
en: Library
ro: Bibliotecă

[ctx: #30105]
en: Archive
ro: Arhivă

[ctx: #30106]
en: Next Page (%d)
ro: Pagina următoare (%d)

[ctx: #30107]
en: Watch Later
ro: Privesc mai târziu

[ctx: #30108]
en: Remove
ro: Elimină

[ctx: #30109]
en: Latest Videos
ro: Ultimele videoclipri

[ctx: #30110]
en: New Search
ro: Căutare nouă

[ctx: #30111]
en: Sign In
ro: Autentificare

[ctx: #30112]
en: Sign Out
ro: Deautentificare

[ctx: #30113]
en: Rename
ro: Redenumire

[ctx: #30114]
en: Confirm delete
ro: Confirmare ștergere

[ctx: #30115]
en: Confirm remove
ro: Confirmare eliminare

[ctx: #30116]
en: Delete "%s"?
ro: Ștergeți „%s”?

[ctx: #30117]
en: Remove "%s"?
ro: Eliminați „%s”?

[ctx: #30118]
en: Delete
ro: Șterge

[ctx: #30119]
en: Please wait...
ro: Vă rugăm așteptați...

[ctx: #30120]
en: Clear
ro: Curăță

[ctx: #30500]
en: Channels
ro: Canale

[ctx: #30501]
en: Playlists
ro: Liste de redare

[ctx: #30502]
en: Go to %s
ro: Du-te la %s

[ctx: #30503]
en: Show channel fanart
ro: Arată creație artistică canal

[ctx: #30504]
en: Subscriptions
ro: Abonamente

[ctx: #30505]
en: Unsubscribe
ro: Dezabonează

[ctx: #30506]
en: Subscribe
ro: Abonează

[ctx: #30507]
en: My Channel
ro: Canalul meu

[ctx: #30508]
en: Liked Videos
ro: Videoclipuri apreciate

[ctx: #30509]
en: History
ro: Istoric

[ctx: #30510]
en: My Subscriptions
ro: Abonamentele mele

[ctx: #30511]
en: Queue video
ro: Adaugă în lista de redare

[ctx: #30512]
en: Browse Channels
ro: Răsfoire canale

[ctx: #30513]
en: Popular right now
ro: Populare chiar acum

[ctx: #30514]
en: Related Videos
ro: Videoclipuri similare

[ctx: #30515]
en: Auto-Remove from 'Watch Later'
ro: Eliminare automată din „Privesc mai târziu”

[ctx: #30516]
en: Folders
ro: Dosare

[ctx: #30517]
en: Subscribe to %s
ro: Abonează la %s

[ctx: #30518]
en: Go to '%s'
ro: Mergeți la '%s'

[ctx: #30519]
en: and enter the following code:
ro: și introduceți următorul cod:

[ctx: #30520]
en: Add to...
ro: Adaugă la...

[ctx: #30521]
en: Select playlist
ro: Selectați listă de redare

[ctx: #30522]
en: New playlist...
ro: Listă de redare nouă...

[ctx: #30523]
en: Language
ro: Limbă

[ctx: #30524]
en: Select language
ro: Selectați limbă

[ctx: #30525]
en: Select region
ro: Selectați regiune

[ctx: #30526]
en: Adjust
ro: Ajustare

[ctx: #30527]
en: Language and region?
ro: Limbă și regiune?

[ctx: #30528]
en: Rate...
ro: Evaluare...

[ctx: #30529]
en: I like this
ro: Îmi place

[ctx: #30530]
en: I dislike this
ro: Nu-mi place

[ctx: #30531]
en: Play all
ro: Redă toate

[ctx: #30532]
en: Default
ro: Implicit

[ctx: #30533]
en: Reverse
ro: Invers

[ctx: #30534]
en: Shuffle
ro: Amestecă

[ctx: #30535]
en: Select the order of the playlist
ro: Selectați ordonarea listei de redare

[ctx: #30536]
en: Updating Playlist...
ro: Se actualizează lista de redare...

[ctx: #30537]
en: Play from here
ro: Redă de aici

[ctx: #30538]
en: Disliked Videos
ro: Videoclipuri care nu-mi plac

[ctx: #30539]
en: Live
ro: În direct

[ctx: #30540]
en: Play with...
ro: Redă cu...

[ctx: #30541]
en: Show channel name in description
ro: Arată numele canalului în descriere

[ctx: #30542]
en: rtmpe streams are not supported
ro: Fluxurile rtmpe nu sunt suportate

[ctx: #30543]
en: Refresh
ro: Reîmprospătează

[ctx: #30544]
en: More Links from the description
ro: Mai multe legături din descriere

[ctx: #30545]
en: No further links found.
ro: Nu mai sunt alte legături.

[ctx: #30546]
en: Please log in twice!
ro: Vă rugăm să vă autentificați de două ori!

[ctx: #30547]
en: You must enable two applications so that YouTube is functioning properly.
ro: Trebuie să activați două aplicații ca YouTube să funcționeze cum trebuie.

[ctx: #30548]
en: More...
ro: Mai multe...

[ctx: #30549]
en: No videos streams found
ro: Nu a fost găsit niciun flux video

[ctx: #30550]
en: Region
ro: Regiune
