XBMC-Addons - en to he translation catalogue (94 entries)

[ctx: #30000]
en: General
he: כללי

[ctx: #30001]
en: Username
he: שם משתמש

[ctx: #30002]
en: Password
he: סיסמא

[ctx: #30009]
en: Always ask for the video quality
he: תמיד שאל לאיכות וידאו

[ctx: #30010]
en: Video Quality
he: איכות וידאו

[ctx: #30020]
en: Allow 3D
he: אפשר 3D

[ctx: #30021]
en: Show Fanart
he: הצג Fanart

[ctx: #30022]
en: Items per page
he: פריטים בכל עמוד

[ctx: #30023]
en: Search History Size
he: גודל היסטוריית חיפוש

[ctx: #30024]
en: Cache Size (MB)
he: גודל זיכרון מטמון (MB)

[ctx: #30025]
en: Enable setup-wizard
he: אפשר אשף ההתקנה

[ctx: #30026]
en: Override View
he: עקיפת תצוגה

[ctx: #30027]
en: View: Default
he: תצוגה: ברירת מחדל

[ctx: #30028]
en: View: Episodes
he: תצוגה: פרקים

[ctx: #30029]
en: View: Movies
he: תצוגה: סרטים

[ctx: #30030]
en: Execute setup-wizard?
he: ביצוע אשף ההתקנה?

[ctx: #30031]
en: Advanced
he: מתקדם

[ctx: #30032]
en: View: TV Shows
he: תצוגה: תוכניות טלוויזיה

[ctx: #30033]
en: View: Songs
he: תצוגה: שירים

[ctx: #30034]
en: View: Artists
he: תצוגה: אמנים

[ctx: #30035]
en: View: Albums
he: תצוגה: אלבומים

[ctx: #30036]
en: Support alternative player
he: תמיכה בנגנים חלופיים

[ctx: #30100]
en: Favorites
he: מועדפים

[ctx: #30101]
en: Add to addon favs
he: הוסף למועדפים של התוסף

[ctx: #30102]
en: Search
he: חיפוש

[ctx: #30103]
en: Library
he: ספרייה

[ctx: #30104]
en: Highlights
he: מודגשים

[ctx: #30105]
en: Archive
he: ארכיון

[ctx: #30106]
en: Next Page (%d)
he: עמוד הבא (%d)

[ctx: #30107]
en: Watch Later
he: צפה מאוחר יותר

[ctx: #30108]
en: Remove
he: הסר

[ctx: #30109]
en: Latest Videos
he: סרטונים אחרונים

[ctx: #30110]
en: New Search
he: חיפוש חדש

[ctx: #30111]
en: Sign In
he: התחבר

[ctx: #30112]
en: Sign Out
he: התנתק

[ctx: #30113]
en: Rename
he: שינוי שם

[ctx: #30114]
en: Confirm delete
he: אשר מחיקה

[ctx: #30115]
en: Confirm remove
he: אשר הסרה

[ctx: #30116]
en: Delete "%s"?
he: מחק "%s"?

[ctx: #30117]
en: Remove "%s"?
he: הסר "%s"?

[ctx: #30118]
en: Delete
he: מחק

[ctx: #30119]
en: Please wait...
he: אנא המתן...

[ctx: #30120]
en: Clear
he: נקה

[ctx: #30500]
en: Channels
he: ערוצים

[ctx: #30501]
en: Playlists
he: רשימות השמעה

[ctx: #30502]
en: Go to %s
he: עבור אל %s

[ctx: #30503]
en: Show channel fanart
he: הצג fanart של הערוץ

[ctx: #30504]
en: Subscriptions
he: הרשמות

[ctx: #30505]
en: Unsubscribe
he: ביטול הרשמה

[ctx: #30506]
en: Subscribe
he: הירשם

[ctx: #30507]
en: My Channel
he: הערוץ שלי

[ctx: #30508]
en: Liked Videos
he: סרטונים שאהבתי

[ctx: #30509]
en: History
he: היסטוריה

[ctx: #30510]
en: My Subscriptions
he: ההרשמות שלי

[ctx: #30511]
en: Queue video
he: סרטונים בתור

[ctx: #30512]
en: Browse Channels
he: עיון בערוצים

[ctx: #30513]
en: Popular right now
he: פופולרי עכשיו

[ctx: #30514]
en: Related Videos
he: סרטונים קשורים

[ctx: #30515]
en: Auto-Remove from 'Watch Later'
he: הסרה אוטומטית "מלצפות מאוחר יותר"

[ctx: #30516]
en: Folders
he: תיקיות

[ctx: #30517]
en: Subscribe to %s
he: הירשם ל %s

[ctx: #30518]
en: Go to '%s'
he: עבור אל '%s'

[ctx: #30519]
en: and enter the following code:
he: והזן את הקוד הבא:

[ctx: #30520]
en: Add to...
he: הוסף ל...

[ctx: #30521]
en: Select playlist
he: בחר רשימת השמעה

[ctx: #30522]
en: New playlist...
he: רשימת השמעה חדשה...

[ctx: #30523]
en: Language
he: שפה

[ctx: #30524]
en: Select language
he: בחר שפה

[ctx: #30525]
en: Select region
he: בחר אזור

[ctx: #30526]
en: Adjust
he: התאם

[ctx: #30527]
en: Language and region?
he: שפה ואזור?

[ctx: #30528]
en: Rate...
he: דרג...

[ctx: #30529]
en: I like this
he: אני אוהב את זה

[ctx: #30530]
en: I dislike this
he: לא אהבתי את זה

[ctx: #30531]
en: Play all
he: נגן הכל

[ctx: #30532]
en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: #30533]
en: Reverse
he: הפוך

[ctx: #30534]
en: Shuffle
he: אקראי

[ctx: #30535]
en: Select the order of the playlist
he: בחר את הסדר של רשימת ההשמעה

[ctx: #30536]
en: Updating Playlist...
he: עדכון רשימת השמעה...

[ctx: #30537]
en: Play from here
he: נגן מכאן

[ctx: #30538]
en: Disliked Videos
he: בטל לייק לוידיאו

[ctx: #30539]
en: Live
he: שידור חי

[ctx: #30540]
en: Play with...
he: נגן עם...

[ctx: #30541]
en: Show channel name in description
he: הצג שם הערוץ בתיאור

[ctx: #30542]
en: rtmpe streams are not supported
he: הזרמה של rtmpe אינם נתמכים

[ctx: #30543]
en: Refresh
he: רענן

[ctx: #30544]
en: More Links from the description
he: קישורים נוספים בתיאור

[ctx: #30545]
en: No further links found.
he: לא נמצאו קישורים נוספים.

[ctx: #30546]
en: Please log in twice!
he: אנא היכנס פעמיים!

[ctx: #30547]
en: You must enable two applications so that YouTube is functioning properly.
he: עליך לאפשר את שני היישומים כך ש-YouTube יפעל כהלכה.

[ctx: #30548]
en: More...
he: עוד...

[ctx: #30549]
en: No videos streams found
he: לא נמצא הזרמה של וידיאו

[ctx: #30550]
en: Region
he: אזור
