XBMC-Addons - en to du translation catalogue (98 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Plugin for YouTube
du: Plugin voor YouTube

[ctx: Addon Description]
en: YouTube is a one of the biggest video-sharing websites of the world.
du: YouTube is een van de grootste sites ter wereld om video's te delen.

[ctx: #30000]
en: General
du: Algemeen

[ctx: #30001]
en: Username
du: Gebruikersnaam

[ctx: #30002]
en: Password
du: Wachtwoord

[ctx: #30009]
en: Always ask for the video quality
du: Vraag altijd naar video kwaliteit

[ctx: #30010]
en: Video Quality
du: Video Kwaliteit

[ctx: #30020]
en: Allow 3D
du: Sta 3D Toe

[ctx: #30021]
en: Show Fanart
du: Toon Kunst door Fans

[ctx: #30022]
en: Items per page
du: Items per pagina

[ctx: #30023]
en: Search History Size
du: Zoek historie grootte

[ctx: #30024]
en: Cache Size (MB)
du: Cache Grootte (MB)

[ctx: #30025]
en: Enable setup-wizard
du: Schakel setup-wizard in

[ctx: #30026]
en: Override View
du: Overschrijf venster

[ctx: #30027]
en: View: Default
du: Venster: standaard

[ctx: #30028]
en: View: Episodes
du: Venster: Afleveringen

[ctx: #30029]
en: View: Movies
du: Venster: Films

[ctx: #30030]
en: Execute setup-wizard?
du: Setup-wizard uitvoeren?

[ctx: #30031]
en: Advanced
du: Geavanceerd

[ctx: #30032]
en: View: TV Shows
du: Venster: TV Series

[ctx: #30033]
en: View: Songs
du: Venster: Nummers

[ctx: #30034]
en: View: Artists
du: Venster: Artiesten

[ctx: #30035]
en: View: Albums
du: Venster: Albums

[ctx: #30036]
en: Support alternative player
du: Ondersteun alternatieve speler

[ctx: #30100]
en: Favorites
du: Favorieten

[ctx: #30101]
en: Add to addon favs
du: Voeg toe aan addon favorieten

[ctx: #30102]
en: Search
du: Zoeken

[ctx: #30103]
en: Library
du: Bibliotheek

[ctx: #30104]
en: Highlights
du: Hoogtepunten

[ctx: #30105]
en: Archive
du: Archief

[ctx: #30106]
en: Next Page (%d)
du: Volgende Pagina (%d)

[ctx: #30107]
en: Watch Later
du: Later Bekijken

[ctx: #30108]
en: Remove
du: Verwijder

[ctx: #30109]
en: Latest Videos
du: Laatste Video's

[ctx: #30110]
en: New Search
du: Nieuwe Zoekopdracht

[ctx: #30111]
en: Sign In
du: Inloggen

[ctx: #30112]
en: Sign Out
du: Uitloggen

[ctx: #30113]
en: Rename
du: Hernoem

[ctx: #30114]
en: Confirm delete
du: Bevestig wissen

[ctx: #30115]
en: Confirm remove
du: Bevestig verwijderen

[ctx: #30117]
en: Remove "%s"?
du: Verwijder "%s"?

[ctx: #30118]
en: Delete
du: Wis

[ctx: #30119]
en: Please wait...
du: Geduld AUB...

[ctx: #30120]
en: Clear
du: Schoon op

[ctx: #30200]
en: API Key
du: API Sleutel

[ctx: #30201]
en: API Key
du: API Sleutel

[ctx: #30204]
en: Enable Personal API Keys
du: Schakel persoonlijke API sleutels in

[ctx: #30205]
en: Use preset API key set
du: Gebruik vooraf ingestelde API sleutel set

[ctx: #30500]
en: Channels
du: Kanalen

[ctx: #30501]
en: Playlists
du: Afspeellijsten

[ctx: #30502]
en: Go to %s
du: Ga naar %s

[ctx: #30503]
en: Show channel fanart
du: Toon kanaal afbeeldingen

[ctx: #30504]
en: Subscriptions
du: Abonnementen

[ctx: #30506]
en: Subscribe
du: Abonneer

[ctx: #30507]
en: My Channel
du: Mijn Kanaal

[ctx: #30508]
en: Liked Videos
du: Leuk gevonden Video's

[ctx: #30509]
en: History
du: Geschiedenis

[ctx: #30510]
en: My Subscriptions
du: Mijn Abonnementen

[ctx: #30511]
en: Queue video
du: Video wachtrij

[ctx: #30512]
en: Browse Channels
du: Blader door Kanalen

[ctx: #30513]
en: Popular right now
du: Populair op dit moment

[ctx: #30514]
en: Related Videos
du: Gerelateerde Video's

[ctx: #30515]
en: Auto-Remove from 'Watch Later'
du: Verwijder automatisch van 'Later Bekijken'

[ctx: #30516]
en: Folders
du: Mappen

[ctx: #30517]
en: Subscribe to %s
du: Abonneer op %s

[ctx: #30518]
en: Go to '%s'
du: Ga naar '%s'

[ctx: #30519]
en: and enter the following code:
du: en vul de volgende code in:

[ctx: #30520]
en: Add to...
du: Voeg toe aan...

[ctx: #30521]
en: Select playlist
du: Selecteer afspeellijst

[ctx: #30522]
en: New playlist...
du: Nieuwe afspeellijst...

[ctx: #30523]
en: Language
du: Taal

[ctx: #30524]
en: Select language
du: Selecteer taal

[ctx: #30525]
en: Select region
du: Selecteer regio

[ctx: #30526]
en: Adjust
du: Aanpassen

[ctx: #30527]
en: Language and region?
du: Taal en regio?

[ctx: #30528]
en: Rate...
du: Beoordeling...

[ctx: #30529]
en: I like this
du: Ik vind dit leuk

[ctx: #30530]
en: I dislike this
du: Ik vind dit niet leuk

[ctx: #30531]
en: Play all
du: Alles afspelen

[ctx: #30532]
en: Default
du: Standaard

[ctx: #30533]
en: Reverse
du: Omgekeerd

[ctx: #30534]
en: Shuffle
du: Willekeurige volgorde

[ctx: #30535]
en: Select the order of the playlist
du: Selecteer volgorde van de afspeellijst

[ctx: #30536]
en: Updating Playlist...
du: Afspeellijst bijwerken...

[ctx: #30537]
en: Play from here
du: Vanaf hier afspelen

[ctx: #30538]
en: Disliked Videos
du: Video's die ik niet leuk vind

[ctx: #30540]
en: Play with...
du: Afspelen met...

[ctx: #30541]
en: Show channel name in description
du: Toon kanaal naam in beschrijving

[ctx: #30542]
en: rtmpe streams are not supported
du: rtmpe streams zijn niet toegestaan

[ctx: #30543]
en: Refresh
du: Herladen

[ctx: #30544]
en: More Links from the description
du: Meer links van de beschrijving

[ctx: #30545]
en: No further links found.
du: Geen andere links gevonden

[ctx: #30546]
en: Please log in twice!
du: Log AUB twee keer in!

[ctx: #30547]
en: You must enable two applications so that YouTube is functioning properly.
du: Je moet twee applicaties inschakelen zodat YouTube volledig kan functioneren.

[ctx: #30548]
en: More...
du: Meer...

[ctx: #30549]
en: No videos streams found
du: Geen video streams gevonden

[ctx: #30550]
en: Region
du: Regio

[ctx: #30551]
en: Recommendations
du: Aanbevolen
