XBMC-Addons - en to he translation catalogue (66 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: SoundCloud is an online audio distribution platform.
he: סאונדקלאוד הוא פלטפורמת הפצת אודיו באינטרנט.

[ctx: Addon Description]
en: SoundCloud is an online audio distribution platform that enables its users to upload, record, promote and share their originally-created sounds.
he: סאונדקלאוד הוא פלטפורמה הפצת אודיו מקוונת המאפשרת למשתמשים שלה להעלות, להקליט, לקדם ולשתף את היצירות שלהם.

[ctx: #30000]
en: General
he: כללי

[ctx: #30001]
en: Username
he: שם משתמש

[ctx: #30002]
en: Password
he: סיסמה

[ctx: #30009]
en: Always ask for the video quality
he: תמיד שאל לאיכות הווידאו

[ctx: #30010]
en: Video Quality
he: איכות ווידאו

[ctx: #30020]
en: Allow 3D
he: אפשר 3D

[ctx: #30021]
en: Show Fanart
he: הצג Fanart

[ctx: #30022]
en: Items per page
he: מספר פריטים לעמוד

[ctx: #30023]
en: Search History Size
he: גודל היסטוריית חיפוש

[ctx: #30024]
en: Cache Size (MB)
he: גודל זיכרון מטמון (MB)

[ctx: #30025]
en: Enable setup-wizard
he: אפשר אשף ההתקנה

[ctx: #30026]
en: Override View
he: תצוגה

[ctx: #30027]
en: View: Default
he: תצוגה: ברירת מחדל

[ctx: #30028]
en: View: Episodes
he: תצוגה: פרקים

[ctx: #30029]
en: View: Movies
he: תצוגה: סרטים

[ctx: #30030]
en: Execute setup-wizard?
he: האם לבצע אשף ההתקנה?

[ctx: #30031]
en: Advanced
he: מתקדם

[ctx: #30032]
en: View: TV Shows
he: תצוגה: סדרות

[ctx: #30033]
en: View: Songs
he: תצוגה: שירים

[ctx: #30034]
en: View: Artists
he: תצוגה: אמנים

[ctx: #30035]
en: View: Albums
he: תצוגה: אלבומים

[ctx: #30036]
en: Support alternative player
he: תמיכה בנגן חלופי

[ctx: #30037]
en: Clear cache
he: נקה זיכרון מטמון

[ctx: #30038]
en: Setup views?
he: הגדרת תצוגה?

[ctx: #30100]
en: Favorites
he: מועדפים

[ctx: #30101]
en: Add to addon favs
he: הוסף למועדפים של התוסף

[ctx: #30102]
en: Search
he: חיפוש

[ctx: #30103]
en: Library
he: ספרייה

[ctx: #30104]
en: Highlights
he: מודגשים

[ctx: #30105]
en: Archive
he: ארכיון

[ctx: #30106]
en: Next Page (%d)
he: עמוד הבא (%d)

[ctx: #30107]
en: Watch Later
he: צפה מאוחר יותר

[ctx: #30108]
en: Remove
he: הסר

[ctx: #30109]
en: Latest Videos
he: סרטונים אחרונים

[ctx: #30110]
en: New Search
he: חיפוש חדש

[ctx: #30111]
en: Sign In
he: התחבר

[ctx: #30112]
en: Sign Out
he: התנתק

[ctx: #30113]
en: Rename
he: שנה שם

[ctx: #30114]
en: Confirm delete
he: אשר מחיקה

[ctx: #30115]
en: Confirm remove
he: אשר הסרה

[ctx: #30116]
en: Delete "%s"?
he: למחוק "%s"?

[ctx: #30117]
en: Remove "%s"?
he: להסיר "%s"?

[ctx: #30119]
en: Please wait...
he: אנא המתן...

[ctx: #30120]
en: Clear
he: נקה

[ctx: #30500]
en: Explore
he: סייר

[ctx: #30501]
en: Trending Music
he: מוזיקה עכשווית

[ctx: #30502]
en: Trending Audio
he: אודיו עכשווית

[ctx: #30503]
en: Music Genres
he: ז'אנרי מוסיקה

[ctx: #30504]
en: Audio Genres
he: ז'אנרי אודיו

[ctx: #30505]
en: Stream
he: הזרמה

[ctx: #30506]
en: Playlists
he: רשימות השמעה

[ctx: #30507]
en: Following
he: עוקבים

[ctx: #30508]
en: Follow
he: עקוב

[ctx: #30509]
en: Follower
he: עוקב

[ctx: #30510]
en: Likes
he: אוהבים

[ctx: #30511]
en: Like
he: אוהב

[ctx: #30512]
en: Tracks
he: רצועות

[ctx: #30513]
en: Unfollow
he: הפסק לעקוב

[ctx: #30514]
en: Unlike
he: לא אוהב

[ctx: #30515]
en: People
he: אנשים

[ctx: #30516]
en: Go to %s
he: עבור אל %s

[ctx: #30517]
en: Recommended Tracks
he: שירים מומלצים

[ctx: #30518]
en: Show black Fanart
he: הצג Fanart שחור

[ctx: #30519]
en: Setup login?
he: הגדרת התחברות?
