XBMC-Addons - en to nl translation catalogue (61 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: SoundCloud is an online audio distribution platform.
nl: SoundCloud is een online audio distributie platform.

[ctx: Addon Description]
en: SoundCloud is an online audio distribution platform that enables its users to upload, record, promote and share their originally-created sounds.
nl: SoundCloud is een online audio distributie platform dat gebruikers in staat stelt om hun eigen muziekcreaties te uploaden, op te nemen, promoten en te delen.

[ctx: #30000]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: #30001]
en: Username
nl: Gebruikersnaam

[ctx: #30002]
en: Password
nl: Wachtwoord

[ctx: #30009]
en: Always ask for the video quality
nl: Altijd vragen naar de video kwaliteit

[ctx: #30010]
en: Video Quality
nl: Video kwaliteit

[ctx: #30020]
en: Allow 3D
nl: Sta 3D toe

[ctx: #30021]
en: Show Fanart
nl: Toon Fanart

[ctx: #30022]
en: Items per page
nl: Aantal per pagina

[ctx: #30023]
en: Search History Size
nl: Zoekgeschiedenis grootte

[ctx: #30024]
en: Cache Size (MB)
nl: Cache grootte (MB)

[ctx: #30025]
en: Enable setup-wizard
nl: Installatie Wizard gebruiken

[ctx: #30026]
en: Override View
nl: Pagina's aanpassen

[ctx: #30027]
en: View: Default
nl: Pagina: Standaard

[ctx: #30028]
en: View: Episodes
nl: Pagina: Afleveringen

[ctx: #30029]
en: View: Movies
nl: Pagina: Speelfilms

[ctx: #30030]
en: Execute setup-wizard?
nl: Installatie Wizard uitvoeren?

[ctx: #30031]
en: Advanced
nl: Geavanceerd

[ctx: #30032]
en: View: TV Shows
nl: Pagina: TV Series

[ctx: #30033]
en: View: Songs
nl: Pagina: Muziek

[ctx: #30034]
en: View: Artists
nl: Pagina: Artiesten

[ctx: #30035]
en: View: Albums
nl: Pagina: Albums

[ctx: #30036]
en: Support alternative player
nl: Alternatieve speler ondersteunen

[ctx: #30037]
en: Clear cache
nl: Cache legen

[ctx: #30100]
en: Favorites
nl: Favorieten

[ctx: #30101]
en: Add to addon favs
nl: Toevoegen aan favorieten

[ctx: #30102]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: #30103]
en: Library
nl: Bibliotheek

[ctx: #30104]
en: Highlights
nl: Uitgelicht

[ctx: #30105]
en: Archive
nl: Archief

[ctx: #30106]
en: Next Page (%d)
nl: Volgende Pagina (%d)

[ctx: #30107]
en: Watch Later
nl: Later Bekijken

[ctx: #30108]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: #30109]
en: Latest Videos
nl: Laatste video's

[ctx: #30110]
en: New Search
nl: Nieuwe zoekopdracht

[ctx: #30111]
en: Sign In
nl: Log in

[ctx: #30112]
en: Sign Out
nl: Log uit

[ctx: #30113]
en: Rename
nl: Hernoem

[ctx: #30114]
en: Confirm delete
nl: Verwijderen bevestigen

[ctx: #30115]
en: Confirm remove
nl: Verwijderen bevestigen

[ctx: #30116]
en: Delete "%s"?
nl: Verwijder "%s"?

[ctx: #30117]
en: Remove "%s"?
nl: Verwijder "%s"?

[ctx: #30118]
en: Delete
nl: Verwijder

[ctx: #30119]
en: Please wait...
nl: Een ogenblik alstublieft...

[ctx: #30120]
en: Clear
nl: Leegmaken

[ctx: #30500]
en: Explore
nl: Ontdekken

[ctx: #30501]
en: Trending Music
nl: Trending Muziek

[ctx: #30503]
en: Music Genres
nl: Muziek Genres

[ctx: #30506]
en: Playlists
nl: Afspeellijsten

[ctx: #30507]
en: Following
nl: Volgend

[ctx: #30508]
en: Follow
nl: Volg

[ctx: #30509]
en: Follower
nl: Volger

[ctx: #30512]
en: Tracks
nl: Nummers

[ctx: #30513]
en: Unfollow
nl: Volgen annuleren

[ctx: #30514]
en: Unlike
nl: Like annuleren

[ctx: #30515]
en: People
nl: Personen

[ctx: #30516]
en: Go to %s
nl: Ga naar %s

[ctx: #30517]
en: Recommended Tracks
nl: Aanbevolen nummers

[ctx: #30518]
en: Show black Fanart
nl: Toon donkerere Fanart

[ctx: #30519]
en: Setup login?
nl: Login instellen?
