XBMC-Addons - en to bg translation catalogue (65 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: SoundCloud is an online audio distribution platform.
bg: SoundCloud е платформа за разпространяване на аудио.

[ctx: Addon Description]
en: SoundCloud is an online audio distribution platform that enables its users to upload, record, promote and share their originally-created sounds.
bg: SoundCloud е платформа за разпространение на аудио, която позволява на потребителите да качват, записват, представят и споделят звуците създадени от тях.

[ctx: #30000]
en: General
bg: Основни

[ctx: #30001]
en: Username
bg: Потребител

[ctx: #30002]
en: Password
bg: Парола

[ctx: #30009]
en: Always ask for the video quality
bg: Запитване за качеството на всеки видео клип

[ctx: #30010]
en: Video Quality
bg: Качество на видеото

[ctx: #30020]
en: Allow 3D
bg: Разреши 3D

[ctx: #30021]
en: Show Fanart
bg: Показвай фен-арт

[ctx: #30022]
en: Items per page
bg: Елемента на страница

[ctx: #30023]
en: Search History Size
bg: Запазвай последните Х търсения

[ctx: #30024]
en: Cache Size (MB)
bg: Размер на кеша (MB)

[ctx: #30025]
en: Enable setup-wizard
bg: Помощник за настройване

[ctx: #30027]
en: View: Default
bg: Изглед: Стандартен

[ctx: #30028]
en: View: Episodes
bg: Изглед: Епизоди

[ctx: #30029]
en: View: Movies
bg: Изглед: Филми

[ctx: #30030]
en: Execute setup-wizard?
bg: Стартиране на помощника за настройване?

[ctx: #30031]
en: Advanced
bg: Допълнителни

[ctx: #30032]
en: View: TV Shows
bg: Изглед: ТВ Сериали

[ctx: #30033]
en: View: Songs
bg: Изглед: Песни

[ctx: #30034]
en: View: Artists
bg: Изглед: Изпълнители

[ctx: #30035]
en: View: Albums
bg: Изглед: Албуми

[ctx: #30036]
en: Support alternative player
bg: Поддържане на алтернативен плеър

[ctx: #30037]
en: Clear cache
bg: Изчисти

[ctx: #30038]
en: Setup views?
bg: Настройване на изгледите?

[ctx: #30100]
en: Favorites
bg: Любими

[ctx: #30101]
en: Add to addon favs
bg: Добави към любимите (в добавката)

[ctx: #30102]
en: Search
bg: Търсене

[ctx: #30103]
en: Library
bg: Библиотека

[ctx: #30104]
en: Highlights
bg: Отличени

[ctx: #30105]
en: Archive
bg: Архив

[ctx: #30106]
en: Next Page (%d)
bg: Следваща страница (%d)

[ctx: #30107]
en: Watch Later
bg: Гледай по-късно

[ctx: #30108]
en: Remove
bg: Премахни

[ctx: #30109]
en: Latest Videos
bg: Последни видео клипове

[ctx: #30110]
en: New Search
bg: Ново търсене

[ctx: #30111]
en: Sign In
bg: Влизане

[ctx: #30112]
en: Sign Out
bg: Излизане

[ctx: #30113]
en: Rename
bg: Преименувай

[ctx: #30114]
en: Confirm delete
bg: Потвърдете изтриването

[ctx: #30115]
en: Confirm remove
bg: Потвърдете премахването

[ctx: #30116]
en: Delete "%s"?
bg: Изтрий "%s"

[ctx: #30117]
en: Remove "%s"?
bg: Премахни "%s"?

[ctx: #30118]
en: Delete
bg: Изтрий

[ctx: #30119]
en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...

[ctx: #30500]
en: Explore
bg: Разглеждане

[ctx: #30501]
en: Trending Music
bg: Налагаща се музика

[ctx: #30502]
en: Trending Audio
bg: Налагащо се аудио

[ctx: #30503]
en: Music Genres
bg: Музикални жанрове

[ctx: #30504]
en: Audio Genres
bg: Аудио жанрове

[ctx: #30505]
en: Stream
bg: Поток

[ctx: #30506]
en: Playlists
bg: Плейлисти

[ctx: #30507]
en: Following
bg: Следи

[ctx: #30508]
en: Follow
bg: Следвайте

[ctx: #30509]
en: Follower
bg: Последователи

[ctx: #30510]
en: Likes
bg: Харесани

[ctx: #30511]
en: Like
bg: Харесай

[ctx: #30512]
en: Tracks
bg: Аудио записи

[ctx: #30513]
en: Unfollow
bg: Прекрати следването

[ctx: #30514]
en: Unlike
bg: Премахни харесването

[ctx: #30515]
en: People
bg: Хора

[ctx: #30516]
en: Go to %s
bg: Отиди на %s

[ctx: #30517]
en: Recommended Tracks
bg: Препоръчани аудио записи

[ctx: #30518]
en: Show black Fanart
bg: Показвай черен фен-арт

[ctx: #30519]
en: Setup login?
bg: Ще въведете ли данни за влизане?
